אני רוצה להיות יועץ - פוקוס - מרכז ידע למשכנתאות
 

אני יועץ מתחיל

לאחר שנכנסתם לעולם ייעוץ המשכנתאות הגיע הזמן להפשיל שרוולים ולהתחיל לעבוד אבל... לעיתים תרגישו שאין לכם את כל הכלים הדרושים לטובת תחילת הדרך, ועדיין תשמחו ליד מכוונת שתדריך אתכם.  

 אנו מציעים לכם פגישות ליווי מקצועיות עם יועץ בכיר שיעזור לכם בהכוונה והדרכה, קבוצת לימוד שבועית להעמקת הידע ושאילת שאלות מקצועיות, סמינרים וקורסים נוספים שיבהירו ויחדדו נושאים שבהם אתם רוצים להתמקצע ולהתקדם עד להפיכתכם ליועצים מנוסים ומומחים.

 

קורסים נבחרים

למה פוקוס?

מרצים מובילים בתחום

תכנים ברמה הגבוהה ביותר

תמיכה והדרכה

ליווי והכוונה מקצועית

חיבור לשטח

בוגרים מספרים

 • פלי אהרון
  פוקוס מבחינתי זה בית, משפחה מקסימה. זה בית שייתן לי מענה לכל שאלה, תהייה או הבהרה שאני צריכה. ממליצה לכל אחד להצטרף למשפחה המקסימה הזאת ולהנות ממגוון הסימנרים, סדנאות והלימודים שיש בפוקוס. זכות גדולה להכיר את אורן שלו שעומד בראשה. בן אדם מקצועי וצנוע,משכמו ומעלה. הוא רואה כל תלמיד שעומד לפניו ויודע בדיוק איך להוביל אותו להצלחה. ממליצה בחום גדול, בהערכה ובאהבה רבה.

  פלי אהרון

 • רינת אליטוב
  למדתי בפוקוס משכנתאות ומימון מתקדם. הצוות מורכב ממורים מקצוענים. לאחר תקופה של עיסוק בתחום אני יכולה לומר בוודאות שהקורסים היו טובים מאוד. מעבר לכך, אורן, יוני, עומר ואבישי כולם אנשים איכותיים. כבוגרת פוקוס אני עדיין מקבלת טיפים ותמיכה מקצועית. אני ממליצה בחום על הקורסים והסדנאות המקצועיות של פוקוס!

  רינת אליטוב

 • דרו מרקס
  אני שמח מאוד על ההחלטה שלי ללמוד בפוקוס. כמו בתחומים אחרים בחיים, לא קל לעבור מלימודי תיאוריה לתכל'ס עבודה. בפוקוס מעבר ללימודי התיאוריה ולפרקטיקה המעשית דואגים לכניסה החלקה שלך לעבודה עצמאית על ידי הכוונה נכונה, תמיכה ואפשרות לליווי צמוד. פוקוס זה מעבר לקורס, זאת משפחה!

  דרו מרקס

 • שרית עמרם
  צוות פוקוס הנדירים! תודה רבה על הכשרה מקיפה ויסודית בתחום ייעוץ המשכנתאות. אתם אלופים, צנועים ומקצועיים ברמות מטורפות. וכן אתם זן נדיר!!! המקצוע זכה בכם, וגם אני תודה לבורא עולם על הזכות להכיר אתכם וללמוד מכם.

  שרית עמרם

 • יוני אסרס
  מודה לכם על קורס מרתק, חוויה לימודית מן המעלה הראשונה. הקורס העשיר עד מאוד את הידע שלי והתחושה היא שקיבלנו כלים מעשיים ומתודות עבודה ברורות כיצד לעבוד כיועצים. הערך המוסף של הקורס הוא הרלוונטיות של הייעוץ לתחום המשכנתאות, תודה גדולה.

  יוני אסרס

 • אורטל אביב רובין
  מעבר למקצועיות, פוקוס זה בית. הלימוד בתחום המשכנתאות לא מסתיים לעולם, ופוקוס דואגים תמיד להנגיש את הידע והמידע בצורת סמינרים וקורסים לכל אורך הדרך. יועץ שסיים קורס לא ישאר ללא תמיכה. ישנן גם קבוצות התייעצות ויחס אישי, וזה יתרון אדיר.

  אורטל אביב רובין

 • רמי ערוסי
  ללא ספק הגוף המקצועי ביותר ללימודי משכנתאות בישראל.   תרגול פרקטיקה ברמה הכי גבוהה שיש , הכנה הכי טובה שיש להשתלבות בשוק העבודה כיועצים.

  רמי ערוסי

 • יוסי בבא

  כאשר החלטתי ללמוד יעוץ משכנתאות בדקתי לא מעט מקומות עד שהחלטתי ללמוד בפוקוס בעיקר בגלל אורן השיחה איתו הייתה מאוד עניינית ואמיתית שגרמה לי להבין שהגעתי למקום הנכון.... מאז ועד היום אני מרגיש חלק ממשפחה "משפחת פוקוס" ואני גאה להיות חלק מהמשפחה הזו שתומכת, עוזרת, מייעצת ודואג לשפר כל הזמן עם הדרכות, סמינרים וחידושים - אין עליכם!!

  יוסי בבא

 • נטע ליבוביץ'
  נרשמתי לקורס ייעוץ המשכנתאות של פוקוס בעקבות המלצה של קולגות. כשהתחלתי את הלימודים מהר מאד הבנתי שהגעתי לבית חם. זה לא עוד מקום ללמוד בו, זה בית שעוטף אותך בכל מה שאתה צריך כיועץ משכנתאות עצמאי. אורן והצוות הם מאגר בלתי נדלה של ידע ומידע. ממליצה בחום להיכנס למשפחה.

  נטע ליבוביץ'

 • מריאנה איתן
  תחום המשכנתאות מתעדכן כל הזמן ותוכן הלימודי כאן מתעדכן בהתאם לשינויים. בנוסף לבית מקצועי אורן וכל הצוות הם בית אנושי שתמיד שם להתייעצות ועזרה. ללמוד בפוקוס זה להצטרף למשפחה ! המשך- בפוקוס לומדים אנשים שרוצים לעבוד בתחום, קיים מגוון רחב של ידע מקורס בסיסי ועד הכשרה למתקדמים וותיקים בתחום. תמיד יש קורסים ומידע עדכני לתקופה.

  מריאנה איתן

 • אריאל יצחק
  חייב לציין לשבח את פוקוס בית חם ומקום לידע בלתי נלאה על עולם המשכנתאות והמימון . ככלכלן ותיק שעבר הרבה קורסים בחיי קיבלתי פה ערכים מוספים מדהימים . הצוות חותר למצוינות ברמות הגבוהות הטובות ביותר. שוב תודה , אין ספק שההצלחה שלי קשורה אליכם ישירות.

  אריאל יצחק

 • אופיר בטיטו
  הגעתי לפוקוס אחרי המון בדיקות, עשיתי חקר שוק והבנתי שהם נותנים באמת את המוצר הכי טוב והכי מתגמל . בנוסף לזה, קיבלתי המלצות חמות מיועצים. אני חייב להגיד שכבר מהקורס הדיגיטלי המקדים רואים את השליטה האבסולוטית של אורן בחומר ואיך הוא מעביר את החומר "היבש" בצורה שפשוט כיף ללמוד. כשהגעתי לקורס הפרונטלי זה כבר עולם אחר, פשוט כיף להגיע לכיתה ולקבל ידע מהמומחה מס 1 בתחום בצורה קולחת ומהנה שגרמה לי לחכות לימי שלישי. אל תתלבטו, רק פוקוס! ותודה על העזרה בהשמה ?.

  אופיר בטיטו

 • צביקי אדלר
  המקום שמביא אותך בצורה הטובה והמקצועית ביותר לתחום המשכנתאות והעבודה היומיומית מול הבנקאים. רק סרטוני ההכנה לקורס מקיפים בגדול את רב החומר במקומות אחרים שבדקתי.

  צביקי אדלר

 • אבי גבאי
  במשך השנים האחרונות השתתפתי בהמון קורסים, סמינרים, ימי עיון וכנסים שנערכו על ידי פוקוס. בכל פעילות שהשתתפתי התוכן היה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. ההרצאות של אורן ויוני וצוות המרצים האורחים המשובחים תמיד מרתקות ובעלות ערך. מרגישים שהם עושים את זה לא רק כעיסוק אלא כשליחות ועם המון אהבה ונתינה. ממליץ מאוד להשתתף בפעילויות של פוקוס, זאת הצלחה מובטחת.

  אבי גבאי

 • טרין ברושל
  פוקוס בשבילי זה האורים והתומים של עולם המשכנתאות כיף שיש כזה מרכז לידע ומקוצעיות אינסופית תמיד שם עבורי בכל שאלה ועזרה תודה על הכל צוות של אלופים

  טרין ברושל

רוצה להתמקצע או להתפתח בתחום המשכנתאות?

לתאום ייעוץ אישי נא למלא כאן את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!

  כניסה לסטודנטים
  פתח צ'אט
  💬 צריכים עזרה?
  שלום לך 👋,
  במה נוכל לעזור לך?
  דילוג לתוכן